Forum www.crvklub.fora.pl Strona Główna
CRV I pada akumulator, oświetlenie wnętrza / centralny zamek

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.crvklub.fora.pl Strona Główna -> Eksploatacja / I Gen (1996-2001)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Adyzio




Dołączył: 11 Lut 2019
Posty: 2
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pon 17:36, 11 Lut 2019    Temat postu: CRV I pada akumulator, oświetlenie wnętrza / centralny zamek

Witam, już 2gi raz padł mi akumulator na 2 tygodniowym postoju. Po przeszukaniu wszystkich bezpieczników wychodzi na to, że "zjada" prąd oświetlenie wnętrza albo centralny zamek (mimo tego, że jest jeszcze na innym bezpieczniku) albo ..??... (ogólnie bezpiecznik 7,5A pod maska z opisem "INTERIOR LIGHT lampe de ornement"). Jak go wyjmę to wszystko jest OK z prądem ale przy włączaniu zapłonu - zamykają mi się drzwi z centralnego zamka i muszę później je otwierać z pilota, jak skończę jazdę. Rozkręciłem wszystkie lampki wewnątrz samochodu i odpiąłem, niestety nadal prąd ucieka na wyłączonym silniku. Jakieś pomysły, sugestie? Teoretycznie mogę jeździć bez tego bezpiecznika ale irytuje mnie zamykanie się drzwi przy odpalaniu samochodu. Może ktoś wie gdzie znaleźć centralkę centralnego zamka? Może jak ją odłączę to się dowiem czy tu tkwi przyczyna?

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.crvklub.fora.pl Strona Główna -> Eksploatacja / I Gen (1996-2001) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
cbx v1.2 // Theme created by Sopel & Programy